EnglishCentral Basın Bülteni

EnglishCentral yenilikçi İngilizce Eğitimini Türkiye’ye getirdi.

http://www.englishcentral.com  Ankara, Türkiye

Basın Bülteni, Aralık 2011

EnglishCentral,Inc (www.englishcentral.com) devrim yaratan online eğitim hizmetinin Türkiye versiyonunun, Sepren Bilisim ve Eğitim Teknolojileri ortaklığıyla açıldığını bildirmekten mutluluk duyar. EnglishCentral popüler web videolarını çok güçlü bir dil öğrenme aracına çevirerek kullanıcılarına eğlenceli ve etkili bir dil öğrenim deneyimi sunar.

Kullanıcılar iş dünyasından eğlenceye, kültürden ünlü konuşmalara 40’tan fazla konuyu içeren çok geniş̧ bir video havuzundan seçim yapabilirler. Örnek olarak Steve Jobs’ın efsane konuşmalarını izleyebilir, Lady Gaga ile yapılmış̧ röportajı takip edebilir, Amerika’nın Sesi ile dünyadan haberleri alabilirler. Bütün bunları yaparken aynı zamanda konuşma, dinleme, telaffuz ve kelime bilgisi yeteneklerini geliştirebilirler.

EnglishCentral’ın ücretsiz Temel hizmetinde, kullanıcılar etkileyici ve otantik bir video denizinin içine dalabilirler , bu video denizinin içinde programlı ve ciddi bir şekilde İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için konuşma, telaffuz yardımı, gelişim takip etme, kelime bilgisi antrenmanları gibi üstün özellikleri olan Premium Hizmeti, aylık 15 Türk Lirasına sunulmaktadır.

Okullar ve öğretmenler de EnglishCentral’ı öğretim programlarına dahil edebilirler. EnglishCentral’ın gelişmiş̧ öğretmen araçları sayesinde, öğrenci gruplarına özel programlar hazırlanabilir, hedefler konabilir, ödevler verilebilir, öğrencilerin gelişimleri gelişmiş öğretmen araçları ile takip edilebilir.

EnglishCentral, Google Ventures, Atlas Ventures, SK Telecom Ventures ve Stonebridge Capital gibi yatırımcı firmalardan 10 milyon dolardan fazla yatırım almıştır.

Rich Miner, Google Ventures ortağı ve Android ortak kurucusu, EnglishCentral hakkında şu yorumları yapıyor ”EnglishCentral, İngilizce Eğitim Pazarına yenilikçi bir bakış̧ açısı getirip aynı zamanda büyük ölçekli internet sitelerine benzer bir modelleme yapıyor . EnglishCentral web videolarını ve bulut bazlı ses tanıma teknolojilerini, kullanıcıları için benzersiz bir hizmete dönüştürüyor’ .

Alan Schwartz , EnglishCentral CEO’su ise şu yorumları yapıyor: ”Servisimiz için sağlam bir büyüme gördüğümüz Türkiye pazarında , Sepren Bilisim ve Eğitim Teknolojileri ortaklığıyla tamamen yerel ve Türkçe desteğiyle hizmet vereceğimiz için çok heyecanlıyız. ”

EnglishCentral Hakkında

EnglishCentral, Inc, merkezi Arlington Massachusetts ABD‘de olan, popüler web videolarını çok kuvvetli bir dil öğrenme aracına çevirerek İngilizcenin etkili ve eğlenceli bir biçimde öğrenimine olanak sağlar. EnglishCentral kullanıcıları videoları izlemekle kalmaz, konuşur ve bulut bazlı essiz ses tanıma teknolojisi sayesinde anında geri bildirim alır. Daha fazla bilgi için  http://www.englishcentral.com

Press Release

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: